Trwa ładowanie...

Fontanny zatańczą ostatni raz w tym roku

Każdego roku w Multimedialnym Parku Fontann przygotowywany jest inny pokaz. W tym roku Stołeczna Estrada zaprosiła widzów do wirtualnej filharmonii. Czy udało Wam się to zobaczyć?

Fontanny zatańczą ostatni raz w tym roku
d3olfek
d3olfek

Czy byliście w tym roku na pokazie fontann na Podzamczu? W piątek i sobotę, 27 i 28 września, o godz. 21.00, w Multimedialnym Parku Fontann będzie można zobaczyć ostatni pokaz widowiska pt.: „Wodna symfonia”. Laserowo-muzyczna kompozycja zachwycała rzesze turystów i warszawiaków przez cały sezon.

Każdego roku w Multimedialnym Parku Fontann przygotowywany jest inny pokaz. W pierwszym sezonie były to legendy warszawskie i specjalna kompozycja dedykowana polskiemu przewodnictwu w Radzie Unii Europejskiej. W roku ubiegłym tematykę pokazów zdominowała piłka nożna i mistrzostwa Euro 2012. W tym roku Stołeczna Estrada zaprosiła widzów do wirtualnej filharmonii. Wyczarowana na kurtynie wodnej orkiestra zagrała dla każdego – od muzyki poważnej po współczesne przeboje. Dyrygent kierował nie tylko muzykami, ale także kolorowymi strumieniami wody wyrzucanymi z 367 dysz wodnych i światłem z 295 reflektorów.

Multimedialny Park Fontann otwarty 7 maja 2011r. to największa tego typu inwestycja w przestrzeni miasta w Polsce, łącząca sztukę z rozrywką i rekreacją skierowaną do szerokiego odbiorcy. Od 2013 r. Park Fontann znajduje się pod opieką Stołecznej Estrady.

d3olfek
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3olfek
Więcej tematów