Trwa ładowanie...

Festiwal Wolontariatu 2013

3 dni, podczas których można się wiele nauczyć poprzez akcje, warsztaty, wizyty studyjne i dobrą zabawę! Festiwal odbędzie się w dniach 21-23 czerwca w Warszawie

Festiwal Wolontariatu 2013
d15av20
d15av20

Festiwal jest wydarzeniem skierowanym do osób rozwijających zarówno wolontariat jak i wolontariuszy, umożliwiającym integrację, wymianę doświadczeń, naukę i rozwijanie swoich umiejętności. Festiwal umożliwia nabycie umiejętności i wiedzy na temat różnych aspektów wolontariatu. Pokazuje różnorodność działań przejawiających się w wielu obszarach życia społecznego.

Jeśli ktoś jest zainteresowany uczestnictwem, powinien zapoznać się z harmonogramem Festiwalu (przedstawiamy go poniżej) i zaaplikować poprzez formularz zgłoszeniowy . O przyjęciu na poszczególne warsztaty i wizyty studyjne decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 18 czerwca. Ilość miejsc ograniczona.

Wybrane pozycje w programie :

*- Kreatywne pisanie o wolontariacie z Loesje. *Warsztat przeznaczony dla koordynatorów wolontariatu oraz piszących o wolontariacie wolontariuszy.

d15av20

*- Jak i gdzie znaleźć finansowanie na projekty związane z wolontariatem? *Warsztat przeznaczony dla koordynatorów i liderów współpracujących z wolontariuszami.

- *Recepta na udaną współpracę NGO – biznes. *Warsztat przeznaczony dla koordynatorów i liderów współpracujących z wolontariuszami.

*- W co się bawić z dziećmi? *Warsztat przeznaczony dla wolontariuszy pracujących z dziećmi.

- *Stereotypy i uprzedzenia w pracy wolontariusza. *Warsztat przeznaczony dla koordynatorów oraz wolontariuszy.

d15av20

- *Nie boję się mówić czyli wystąpienia publiczne w praktyce. *Warsztat przeznaczony dla koordynatorów oraz wolontariuszy.

- *Coś z niczego czyli jak tworzyć z dziećmi recyklingowe cuda. *Warsztat przeznaczony dla wolontariuszy pracujących z dziećmi.

*- Jak rozmawiać by być zrozumianym – sztuka komunikacji z wolontariuszami. *Warsztat przeznaczony dla koordynatorów i liderów współpracujących z wolontariuszami.

d15av20

W sobotę 22 czerwca w godzinach 14.30-18.00 wszyscy zaproszeni są do udziału w akcji społecznej, która odbędzie się na warszawskiej Pradze Południe. Po akcji, w Centrum Aktywności Lokalnej przy Paca 40 odbędzie się grill dla wszystkich osób zaangażowanych w akcję społeczną.

d15av20
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15av20
Więcej tematów