Trwa ładowanie...

Eksperymentarium Da Vinci Learning w Muzeum Dla Dzieci

Uruchom zjawiskową maszynę do produkcji lemoniady, zajrzyj do wnętrza gigantycznego ucha, by zobaczyć jak jest zbudowane, bądź świadkiem wybuchowych eksperymentów!

Eksperymentarium Da Vinci Learning w Muzeum Dla Dzieci
d3hkffn
d3hkffn

Nauka jest wszędzie, nawet w lemoniadzie! Uruchom zjawiskową maszynę do produkcji lemoniady, zajrzyj do wnętrza gigantycznego ucha, by zobaczyć jak jest zbudowane, bądź świadkiem wybuchowych eksperymentów! Da Vinci Learning w Muzeum dla Dzieci w warszawskim Muzeum Etnograficznym zaprasza wszystkie dzieci , wraz z rodzicami, by odkrywali świat i poszerzali swoje horyzonty. Dzięki temu żaden maluch nie będzie już uważał, że nauka to nuda. Przekona się, że zdobywając wiedzę można się świetnie bawić.

Element centralny wydarzenia to budowa maszyny do produkcji lemoniady. Urządzenie będzie powstawało w muzeum przez tydzień, a w sobotę wspólnymi siłami wprawi się mechanizm w działanie. Jej twórcami będzie dwójka młodych projektantów: Aleksandra Mirecka oraz James Shaw, absolwenci ASP w Warszawie oraz londyńskiego Royal College of Art.

Podczas imprezy wszyscy będą świadkami powstania giganta produkującego najlepszą lemoniadę pod słońcem!

d3hkffn

Na fanów chemii będzie czekało spektakularne stanowisko chemiczne, gdzie dojdzie do erupcji wulkanów, strzałów, fajerwerków i wielu innych doświadczeń. Ma być wybuchowo i zabawnie. Spodziewane są także inne naukowe atrakcje.

Muzeum Etnograficzne w Warszawie, *ul. Kredytowa 1*

d3hkffn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hkffn
Więcej tematów