Trwa ładowanie...

Dwa weekendy bez tramwajów na Jagiellońskiej [infografika]

Wyłączony z ruchu tramwajowego zostanie odcinek ul. Jagiellońskiej między ul. Ratuszową a rondem Starzyńskiego

Dwa weekendy bez tramwajów na Jagiellońskiej [infografika]
d3gfdf8
d3gfdf8

Przez najbliższe dwa weekendy, a więc 22-23 oraz 29-30 marca, wyłączony z ruchu tramwajowego zostanie odcinek ul. Jagiellońskiej między ul. Ratuszową a rondem Starzyńskiego. Trzy linie tramwajowe zostaną skierowane na trasy objazdowe. Chodzi o linie 6, 18 i 20.

*Linia 6 *zamiast na rondzie Starzyńskiego skręcać w kierunku ul. Ratuszowej będzie skręcała w kierunku przeciwnym i będzie dojeżdżała do pętli Żerań FSO.

*Linia 18 *nie będzie kursowała przez most Śląsko-Dąbrowski. Na pl. Bankowym pojedzie prosto ul. Andersa i przez Międzyparkową i most Gdański wróci na swoją trasę.

d3gfdf8

Trasa linii 20 *zostanie skrócona. Tramwaje będą kursowały jedynie na trasie z Boernerowa do Koła. Pasażerowie na Kole będą mogli przesiąść się w linię 23* (będzie ona jeździła częściej), aby pojechać dalej.

Rolę linii zastępczej za tramwaje będzie pełniła linia autobusowa 509, dla której zostaną uruchomione dodatkowe przystanki: Ratuszowa-ZOO, pl. Hallera, Golędzinów, PIMOT, Batalionu Platerówek, Budzyńskiej-Tylickiej oraz Dyrekcja FSO.* *

Linia autobusowa 125 będzie się dodatkowo zatrzymywać na przystankach: Ratuszowa,-ZOO i pl. Hallera. Linie autobusowe 166, 169 *i *170 będą się zatrzymywały przy przystanku Ratuszowa-ZOO.

d3gfdf8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gfdf8
Więcej tematów