Trwa ładowanie...

Drzewo spadło na kobietę prowadzącą wózek. Ranne kilkumiesięczne dziecko

Do wypadku doszło w wyniku nawałnicy, która przeszła w okolicach Parku Skaryszewskiego.

Drzewo spadło na kobietę prowadzącą wózek. Ranne kilkumiesięczne dziecko
d2r77q4
d2r77q4

Duże drzewo przewróciło się na kobietę, która prowadziła wózek z dzieckiem w alei Waszyngtona. Na miejscu interweniowali miedzy innymi strażacy i funkcjonariusze policji. Z wstępnych ustaleń wynika, iż trzymiesięczne dziecko doznało urazu nogi, natomiast kobieta urazu głowy. Oboje przewiezieni zostali do szpitala.

- Około godz. 14:40 dostaliśmy zgłoszenie o takim zdarzeniu, na miejsce natychmiast pojechała policyjna załoga. Kobieta i dziecko, w czasie gdy policjanci przybyli na miejsce, byli już w karetce pogotowia zabierani do szpitala. Kobieta była przytomna. Na miejscu była także straż pożarna, która usuwała skutki nawałnicy, która przeszła przez park Skaryszewski. Nie możemy w tej chwili nic powiedzieć na temat stanu zdrowia poszkodowanych - przekazał WawaLove zespół prasowy komendy stołecznej policji.

- Braliśmy udział w akcji, w której poszkodowane zostało dziecko i prowadząca wózek kobieta. Na miejscu pracowało 6 strażaków, pojawiły się także 2 karetki pogotowia. Sanitariusze udzielili natychmiastowej pomocy poszkodowanym - poinformował WawaLove zespół prasowy Państwowej Straży Pożarnej.

Z ustaleń tvnwarszawa wynika, iż kilkumiesięczne dziecko doznało urazu nogi, natomiast kobieta urazu głowy.

Przeczytaj też:

d2r77q4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r77q4
Więcej tematów