Trwa ładowanie...

Domowa fabryka narkotyków w Markach. "Zabezpieczono pół kilograma"

Policja zatrzymała trzy osoby w wieku od 24 do 26 lat.

Domowa fabryka narkotyków w Markach. "Zabezpieczono pół kilograma"
d3gm3dd
d3gm3dd

Funkcjonariusze z wołomińskiej komendy otrzymali informację, że na jednej z posesji w Markach może się znajdować profesjonalna linia do uprawy marihuany. Po krótkiej obserwacji zdecydowali się wkroczyć do środka, ale 26-letni mężczyzna kategorycznie zaprzeczał wszystkim podejrzeniom.

Okazało się jednak, że w wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych oraz gospodarczych ujawniono m.in. specjalne lampy, wentylatory oraz odżywki do roślin. Z kolei, w pobliskim śmietniku, policjanci znaleźli ponad 500 gramów suszu roślinnego, którego podejrzani próbowali się pozbyć w ostatniej chwili. W toku prowadzonego śledztwa wyszło na jaw, że narkotyki mogą się także znajdować w mieszkaniach dwóch innych osób. I tak było w istocie, ponieważ 24-letni Łukasz K. oraz 26-letnia Marta S. posiadali nie tylko marihuanę, ale też torebki foliowe z amfetaminą i kokainą.

Wszyscy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnej celi. Cała trójka usłyszała już zarzuty posiadania środków odurzających. Może im teraz grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

d3gm3dd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gm3dd
Więcej tematów