Trwa ładowanie...

Czwarte urodziny Warszawa Powiśle

Będzie tort, będą atrakcje, więc warto wpaść wypić zdrowie tego popularnego lokalu!

Czwarte urodziny Warszawa Powiśle
dx264q6
dx264q6

W piątek 28 czerwca odbędzie się impreza z okazji 4. urodzin klubokawiarni Warszawa Powiśle . Będzie tort, będą atrakcje, więc warto wpaść wypić zdrowie tego popularnego lokalu!

Mieszcząca się na Kruczkowskiego 3b, u podnóża stacji kolejowej PKP Powiśle, klubokawiarnia uznawana jest za kultowe miejsce warszawskich środowisk artystycznych. W ciągu dnia można tu spotkać przedstawicieli wolnych zawodów, którzy popijając kawę pracują nad licznymi projektami. Wieczorami odbywają się imprezy taneczne i przestrzeń wokół lokalu wypełnia się tłumem. W okolicy jest sporo zieleni, w lecie goście kawiarni mogą m.in. odpoczywać na leżakach. Miejsce ma także tę zaletę, że jest położone tuż obok centrum, a równocześnie wydaje się oddalone od miejskiego zgiełku.

W ubiegłym roku klubokawiarnia Warszawa Powiśle miała poważne kłopoty . Do końca lipca 2012 roku do straży miejskiej wpłynęło blisko 200 zgłoszeń, pism, próśb i skarg dotyczących zakłócania ładu i porządku publicznego, spożywania alkoholu w miejscach zabronionych w pobliżu lokalu oraz zaśmiecania przyległego terenu. W obronie lokalu stanęli wtedy celebryci: Kuba Wojewódzki , * * Andrzej Chyra, Agnieszka Szulim, Maciej Zakościelny, Michał Piróg i inni. * *Lokal ostatecznie przetrwał.

Co będzie się działo w 4. urodziny?

KONCERT : Eric Shoves Them In His Pockets
Trio Huberta, Christopha i Szymona. Część muzyków na co dzień gra w zespole Paula i Karol. - jako zespół odpowiedzialni są m.in. za ścieżkę dźwiękową do filmu "Wszystko płynie". Ich pierwszej, świeżo wydanej płyty możecie posłuchać TUTAJ

dx264q6

LIVE ACT : The&
THE &, to projekt muzyczny i wizualny, który zarówno pod względem nazwy, jak i idei polega na łączeniu, zastawianiu i kombinacji. Począwszy od twórców, przez gatunki muzyczne, na publiczności skończywszy.
Producent Michał Kush łączy siły z frontmanem zespołu Brenda Walsh, Radkiem Rejslem. Świeże i pieczołowicie dopracowane przez Kusha electro-soulowe dźwięki dopełnia liryczna narracja prowadzona przez wyjątkowy wokal RaRe, który jest też autorem tekstów do większości utworów. W tym roku będą mieli okazję wystąpić na Open'erze.

DJ's
Fuzz for Cats, czyli połączone siły duetu Cool For Cats oraz wokalisty zespołu The Phantoms, który grywa też z płyt jako Fuzz. Będzie można usłyszeć szeroko pojętego rock'n'roll'a: od 60's garage, surf, big-beat, 60's pop, girl-groups, glam, new-wave, punk (zarowno proto jak i post).

KIEDY: 28 czerwca, od godz. 18:00

GDZIE: Warszawa Powiśle, ul. Kruczkowskiego 3b ( MAPA )

WSTĘP: nic


dx264q6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dx264q6
Więcej tematów