Trwa ładowanie...

Chciał zabić dla 20 złotych

Groził przy pomocy kuchennego noża

Chciał zabić dla 20 złotych
d4a73gd
d4a73gd

Była 2:00 w nocy z piątku na sobotę, kiedy strażnicy patrolujący pętlę autobusową w rejonie Dworca Zachodniego zauważyli w podziemiu przy ul. Tunelowej leżącego starszego mężczyznę i kopiącego go 43-latka. Strażnicy natychmiast pomogli 66-latkowi, a sprawcę ujęli. Ofiara przekazała strażnikom, że napastnik groził mu nożem kuchennym. Zabrał 20 złotych. Przy ujętym 43-letnim mężczyźnie ujawniono zarówno nóż, jak i 20-złotowy banknot. Ofiara została przewieziona do szpitala. Sprawca prawdopodobnie odpowie za dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Główne węzły komunikacyjne, pętle autobusowe, środki komunikacji zbiorowej są częściej kontrolowane w ramach działań cyklicznych „Zmierzch". Częściej patrole kontrolują również wytypowane blokowiska, parki, miejsca w których gromadzi się młodzież. W piątkowy wieczór w ramach działań stolicę kontrolowało 100 strażników miejskich. Funkcjonariusze najczęściej interweniowali w przypadkach zakłócania porządku publicznego oraz spożywania alkoholu na terenie Śródmieścia, Bielan i Żoliborza oraz Pragi Pd.

W wyniku prowadzonych działań 234 sprawców wykroczeń ukarano mandatami, kolejnych 129 pouczono, 1 osobę ujęto, 1 trafiła do SODON. Działania będą kontynuowane w sobotni wieczór

d4a73gd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a73gd
Więcej tematów