Trwa ładowanie...

Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy

Świąteczne wypieki, ozdoby, rękodzieło, a także książki

Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy
d12u4ca
d12u4ca

Tym, którym nie udało się jeszcze zaopatrzyć w prezenty, polecamy jedno z miejsc, na którym będą mogli je kupić. W niedzielę 21 grudnia, w godzinach 9.00 - 22.30 przy ul. Freta 10 odbędzie się kolejny Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy. Przed kościołem św. Jacka staną stoiska targowe, na których będzie można zaopatrzyć się w m.in. świąteczne wypieki, ozdoby, rękodzieło, a także książki. Całkowity dochód z tego przedsięwzięcia przeznaczony zostanie na program dożywiania dzieci w szkołach.

- Całoroczny projekt dożywiania dzieci w szkołach jest naszym najważniejszym przedsięwzięciem. Codziennie fundujemy szkolny obiad ponad 240 dzieciom z całej Polski. Liczymy na to, że Charytatywny Jarmark Bożonarodzeniowy pomoże nam zgromadzić środki finansowe potrzebne do zamknięcia tegorocznego budżetu programu. Dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszych stoisk - poinformowała WawaLove.pl Anna Stadnicka, koordynatorka Jarmarku.

Stoiska handlowe będą czynne przez cały dzień, aż do późnych godzin wieczornych. Znajdziemy na nich rękodzieło, ceramikę, ozdoby choinkowe, a miłośnicy świątecznych słodkości znajdą domowe ciasta świąteczne, pierniki i pierniczki. Nie zabraknie antykwariatu - będzie można tam znaleźć prezenty gwiazdkowe nie tylko dla miłośników literatury.**

Grupa Charytatywni Freta działa od 2011 roku. Jej zadaniem jest pomoc ubogim, którzy zwracają się z prośbą do klasztorów dominikańskich w całej Polsce. Obecnie Grupa wspiera działalność charytatywną klasztorów przez opiekę nad świetlicami środowiskowymi, fundowanie stypendiów czy pomoc świąteczną.

d12u4ca

Warto dodać, że do 6 stycznia 2015 roku trwa jarmark "Barbakan rzemiosłem zdobiony" na Starym Mieście - czyli targ rzemiosła artystycznego i rękodzieła. Można go odwiedzić i zrobić zakupy codziennie. Szczegóły znajdziemy tutaj . Dodatkowo, w niedzielę 21 grudnia 2014 roku, Forteca w Parku Traugutta zaprasza na Wielki Świąteczny Targ. Jak zapowiadają organizatorzy, na miejscu "znajdziecie wszystko czego potrzebujecie w święta". Szczegóły tutaj .

Przeczytajcie też: Pendolino już na torach!

d12u4ca
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12u4ca
Więcej tematów