Trwa ładowanie...

CBŚP zlikwidowało grupę przestępczą. "Kosmetyki warte ponad 10 milionów złotych".

Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań [WIDEO]

CBŚP zlikwidowało grupę przestępczą. "Kosmetyki warte ponad 10 milionów złotych".
dbvlzz8
dbvlzz8

Policjanci z CBŚP oraz celnicy z Warszawy zarekwirowali w nielegalnej rozlewni ponad 300 tysięcy flakonów markowych perfum. Jak powiedziała rzecznik CBŚP, komisarz Agnieszka Hamelusz, kosmetyki są warte ponad 10 milionów złotych.

Podczas akcji, do której doszło w ten weekend, policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 28 osób, z których 21 usłyszało zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.

W Milanówku policjanci trafili do nielegalnej rozlewni perfum, gdzie znajdowały się plastikowe kanistry z perfumami, fiolki i maszyny służące do ich napełniania. Magazyny z gotowym towarem znajdowały się w innych miejscowościach województwa mazowieckiego, takich jak Opacz Kolonia, Michałowice, Milanówek, Biskupice i Piastów.

Dodatkowo w Biskupicach * funkcjonariusze* zarekwirowali ponad 7 tysięcy ubrań z podrobionymi znakami popularnych światowych marek. Zabezpieczono dwa samochody wartości ponad 300 tys. zł oraz około 100 tys. zł na poczet przyszłych kar.

Sprawa jest rozwojowa. Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań. Dalszy nadzór nad sprawą przejęła Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

dbvlzz8
dbvlzz8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbvlzz8
Więcej tematów