Trwa ładowanie...

Burmistrzowie starli się na Twitterze. "LOL, panie burmistrzu". "To będzie waszą klęską"

Stracie burmistrzów na Twitterze.

Burmistrzowie starli się na Twitterze. "LOL, panie burmistrzu". "To będzie waszą klęską"
d26czpl
d26czpl

Burmistrz warszawskiej Woli Krzysztof Strzałkowski oraz zastępca sąsiedniej dzielnicy Bemowo - Błażej Poboży - nie szczędzili sobie mało uprzejmych słów podczas dyskusji na Twitterze. Samorządowcy wzajemnie obwiniali się o sytuację związaną z utrudnieniami dla mieszkańców spowodowanych budową II linii metra. Jak wróżą sobie wzajemnie, wyborcy "zemszczą" się na nich przy okazji najbliższych wyborów.

- Organizacja ruchu na Woli podczas budowy II linii metra będzie przyczyną klęski PO w wyborach do rady dzielnicy - napisał na Twitterze Błażej Poboży, wiceburmistrz Bemowa. Samorządowiec oznaczył w wiadomości Renatę Kaznowską (zastępca prezydent Warszawy, zajmująca się koordynacją inwestycji transportowych) oraz Krzysztofa Strzałkowskiego, burmistrza Woli. Na odpowiedź ze strony Strzałkowskiego nie trzeba było długo czekać.

- Dzielnica Wola bardzo aktywnie poprawia sytuację. Bierność dzielnicy Bemowo w tej kwestii zemści się na PiS - zrewanżował się Krzysztof Strzałkowski

Na tym spór na Twitterze się nie zakończył. - LOL. To Wasze oraz Zarządu Dróg Miejskich decyzje zakorkowały Wolę, a dzielnica Bemowo dostaje rykoszetem - odpowiedział samorządowiec wybrany z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W swoim wpisie oznaczył ponownie Renatę Kazanowską oraz prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz.

d26czpl

- LOL. Panie burmistrzu. Rolę inwestora budowy II linii metra pełni nie Zarząd Dróg Miejskich, a Zarząd Transportu Miejskiego. Ta wiedza może Wam pomóc w komunikacji - ironicznie zakończył Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

. LOL.Panie Burmistrzu. Rolę inwestora pełni nie , a . Ta wiedza może Wam pomóc w komunikacji :)

— K.Strzałkowski (@KStrzalkowski)

Panowie postanowili dać sobie po kolejnym razie w sprawie reformy edukacji.

Dyskusja, do której włączyli się także mieszkańcy, trwała jeszcze długo. Miejmy nadzieje, że wymiana zdań pomogła zorientować się wszystkim, kto odpowiada, za poszczególne inwestycje w stolicy.

d26czpl
d26czpl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26czpl
Więcej tematów