Trwa ładowanie...

Burmistrz pyta: co zrobić ze służbowym maluchem? Internauci nie zawiedli

Wśród propozycji pojawił się również niewybredny żart o Biurze Ochrony Rządu.

Burmistrz pyta: co zrobić ze służbowym maluchem? Internauci nie zawiedli
d4epwqd
d4epwqd

Arakdiusz Kosiński burmistrz podwarszawskiej gminy Brwinów zapytał mieszkańców za pośrednictwem Facebooka, co ma zrobić ze starym, służbowym autem. Nietypowa ankieta spodobała się internautom, a niektóre odpowiedzi zaskoczyły samego urzędnika.

Wśród pojazdów w Urzędzie Gminy Brwinów podwarszawski samorząd posiada Fiata 126p model Maluch ELX o poj. 652 cm3. Jak podkreśla burmistrz Arkadiusz Kosiński, samochód jest sprawny: badanie techniczne pojazdu jest ważne do 15 grudnia 2017 r. - Poradźcie: co z nim począć? - zapytał urzędnik za pośrednictwem Facebooka. - Ja osobiście skłaniam się ku licytacji z przeznaczeniem dochodu ze sprzedaży na jakiś naprawdę ważny cel - dodaje Kosiński.

Mieszkańcy mogli oddać swój głos poprzez wybranie kolorwych emotek pod zdjęciem malucha. Do wyboru były takie opcje jak oddanie na złom, poddanie tunningowi, zostawienie w urzędzie, czy nawet... sprezentowanie okolicznemu muzeum. Jednak największą popularnością cieszył się pomysł burmistrza Kosińskiego, który chciał oddać auto na licytację. - Uzyskane pieniądze wykorzystać na remont brwinowskich dróg, które są w beznadziejnym stanie - zaproponował jeden z mieszkańców.

Pojawiały sie też inne, oryginalne pomysły. - Przekazać Tomowi Hanksowi, on podobno zbiera takie - napisał Paweł. - Odpicować w barwy gminy i zrobić atrakcje na czas przeróżnych uroczystości lokalnych - dodał Kamil, a Mariusz zapronował, by auto służyło "jakiemuś niezamożnemu lub niezamożnej na dojazd do pracy w ramach wyrównania szans".

Z kolei burmistrzowi Brwinowa spodobała się inna koncepcja. - Moim zdaniem, warto jeszcze rozważyć pomysł oddania naszego Malucha do BOR-u, bo już im się samochody kończą... - żartuje na Facebooku.

d4epwqd
d4epwqd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4epwqd
Więcej tematów