Trwa ładowanie...

Bilety na Finał Ligi Europy na Narodowym. Znamy ceny

Mecz finałowy odbędzie się 27 maja

Bilety na Finał Ligi Europy na Narodowym. Znamy ceny
d1vbqhd
d1vbqhd

Jak niedawno informowaliśmy, w 2015 r. finał Ligi Europejskiej odbędzie się na Stadionie Narodowym . Taką decyzję podjął w maju 2013 roku obradujący w Londynie Komitet Wykonawczy UEFA.

- Nie muszę chyba mówić, jak ważna i prestiżowa jest to impreza sportowa, która jest promocją Polskiego Związku Piłki Nożnej, miasta Warszawy, naszego kraju, naszej społeczności i kultury narodowej. Żeby dostać możliwość organizacji takich rozgrywek, jak finał Ligi Europejskiej 2015, trzeba mieć wielkie zaufanie wśród kierowniczych gremiów UEFA. Tym bardziej, że niedawno organizowaliśmy mistrzostwa Europy. A trzy lata po Euro 2012 będziemy mieli finał Ligi Europejskiej – powiedział PZPN-owi przy tej okazji prezes Boniek.

Mecz finałowy odbędzie się 27 maja o godz. 20.45. Ruszyła już sprzedaż biletów. Można je kupić na stronie www.uefa.com . Dostępne będą do 25 marca 2015 (do godz. 12.00). Do sprzedaży publicznej trafiło około 30 tys. biletów na tzw. sektory neutralne, w trochę inny sposób mają być bilety dla kibiców drużyn finalistów - będą dostępne z osobnej puli. Pojedyncza osoba może aplikować o maksymalnie dwa bilety na mecz na Narodowym .

Ceny:
Kategoria 1: €130 - centralne miejsca na bocznych trybunach
Kategoria 2: €90 - miejsca w rogach Narodowego
Kategoria 3: €65 - miejsca za bramkami
Kategoria 4: €40 - miejsca za bramkami (wyższe trybuny)
Osoby na wózkach: €40 (wspólnie z opiekunem)
Pakiet rodzinny: €80 (1 osoba dorosła plus 1 dziecko w wieku poniżej 14 lat)

d1vbqhd

Przeczytajcie też: Manifa już w tę niedzielę

d1vbqhd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1vbqhd
Więcej tematów