Trwa ładowanie...

Bił, szarpał i kopał własną matkę

Jarosław S. od kilku miesięcy regularnie wszczynał awantury, podczas których ubliżał matce oraz bił ją

Bił, szarpał i kopał własną matkę
dpjtbg9
dpjtbg9

Kwadrans po 15.00 patrolowcy zostali skierowani na interwencję przy ulicy Międzynarodowej. Policję wezwali zaniepokojeni sąsiedzi, którzy słyszeli odgłosy awantury dochodzące z jednego z mieszkań. We wskazanym lokalu mundurowi zastali starszą kobietę i jej pijanego, agresywnie zachowującego się syna.

Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że 47-letni Jarosław S. od kilku miesięcy mieszka z nią i od tego czasu regularnie nadużywa alkoholu, a także wszczyna awantury. Na tym jednak nie koniec. Funkcjonariusze ustalili również, że mężczyzna wyzywał matkę, ubliżał jej, obrażał, a do tego stosował przemoc. Pokrzywdzona twierdziła, że 47-latek uderzał ją pięścią w twarz i głowę, popychał, szarpał. Zawiadamiająca przyznała, że czara goryczy już się przelała i definitywnie chce złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez syna.

Policjanci zatrzymali Jarosława S., po zbadaniu stanu jego trzeźwości okazało się, że* miał 2,5 promila alkoholu we krwi.Śledczy przesłuchali pokrzywdzoną oraz świadków. W dalszej kolejności, na podstawie zgromadzonych materiałów, przedstawili zatrzymanemu zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad matką. Teraz za popełnione przestępstwo podejrzany odpowie przed sądem. * Za znęcanie się psychiczne i fizyczne grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

dpjtbg9
dpjtbg9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpjtbg9
Więcej tematów