Trwa ładowanie...

BiegamBoLubię - ty też możesz pomóc. Biegając

Za każdego uczestnika, który 20 kwietnia weźmie udział w biegu charytatywnym, 10 zł trafi na rzecz programu stypendialnego dla młodych sportowców

BiegamBoLubię - ty też możesz pomóc. Biegając
d1wdpyp
d1wdpyp

Narodowe Święto Biegania to nie tylko uliczny maraton, ale także wyjątkowa okazja wsparcia wychowanków Rodzinnych Domów Dziecka. Za każdego uczestnika, który 20 kwietnia weźmie udział w biegu charytatywnym BiegamBoLubię na dystansie 3,33 km, PKN Orlen przeznaczy 10 zł na rzecz programu stypendialnego dla młodych sportowców „NA PODIUM”.

Bieg wystartuje w sobotę 20 kwietnia o godzinie 18:00. O ostatecznej wysokości wsparcia zadecyduje liczba uczestników. Im więcej osób pobiegnie wokół Stadionu Narodowego, tym więcej dzieci otrzyma szansę na spełnienie życiowych marzeń. Wszyscy, którzy zdecydują się na udział w biegu otrzymają pamiątkową koszulkę.

Program „Na podium” adresowany jest do uczniów w wieku 10-16 lat, wychowanków Rodzinnych Domów Dziecka, którzy z sukcesem realizują sportowe pasje i zamierzają rozwijać swój talent. Fundusze trafią do zawodników, których wskażą internauci spośród 30 rekomendowanych wcześniej przez specjalną Komisję Stypendialną. W jej skład wchodzą tak utytułowani sportowcy jak Anita Włodarczyk, medalistka olimpiady w Londynie, Jakub Giermaziak, kierowca wyścigowy, Jacek Czachor, motocyklista znany ze startów w Rajdzie Dakar, Maciej Lepiato, paraolimpijczyk i rekordzista świata w skoku wzwyż oraz kapitanowie narodowych reprezentacji siatkarskich: Katarzyna Skowrońska-Dolata i Marcin Możdżonek. Głosowanie Internautów zostanie przeprowadzone w dniach od 7 do 14 kwietnia na facebookowym profilu firmy.

Zapisy do biegu odbywają się TUTAJ .

d1wdpyp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1wdpyp
Więcej tematów