Trwa ładowanie...

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. "Bezpieczna Warszawianka"

Na chętnych czeka 80 wolnych miejsc.

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. "Bezpieczna Warszawianka"
d1neeky
d1neeky

Ponad 3000 przeszkolonych kobiet, kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu kursów samoobrony, najlepsi trenerzy. Stołeczna straż miejska zaprasza do udziału w kolejnej edycji kursu samoobrony „Bezpieczna Warszawianka", który rusza już 20 lutego.

Zapisy na kolejną edycję „Bezpiecznej Warszawianki" będą przyjmowane w piątek 12 lutego w godzinach 8:00 – 14:00 pod numerem telefonu: 22 855 33 13. - Zapraszamy wyłącznie te panie, które nie brały jeszcze udziału w poprzednich edycjach „Bezpiecznej Warszawianki". Na osoby chętne czeka 80 wolnych miejsc. Udział w kursie jest bezpłatny - informuje warszawska straż miejska.

Uczestniczka kursu musi być pełnoletnia oraz powinna posiadać aktualne zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki, umożliwiające udział w treningach fizycznych.

Instruktorzy nauczą przede wszystkim, jak unikać niebezpiecznych sytuacji, a jeśli już do nich dojdzie – w jaki sposób bronić się przy pomocy wyuczonych technik sztuk walki. Strażnicy prowadzący zajęcia przekażą kursantkom podstawy wiktymologii i pomogą ukształtować podstawowe nawyki obronne.

d1neeky

Po zakończonym kursie panie zyskują umiejętności, które – jak same często podkreślają – zwiększają poczucie ich bezpieczeństwa i uczą reagowania adekwatnie do zagrożenia. Znajomość chwytów obezwładniających i umiejętność unikania ataków zwiększą ich pewność siebie oraz pozwolą na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia.

Zajęcia odbywać się będą w soboty o godzinach 12:00 i 14:00 oraz w niedziele w godzinach 10.00 i 12:00. Panie zostaną podzielone na grupy, każda po 20 osób. Miejsce zajęć: sala sportowa przy ul. Sołtyka 8/10 na warszawskiej Woli (siedziba IV Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy). Kurs obejmuje 10 jednostek zajęciowych, ostatnie zajęcia odbędą się 7 i 8 maja (za wyjątkiem 26, 27.03.2016, 30.04.2016 oraz 01.05.2016).

d1neeky
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1neeky
Więcej tematów