Trwa ładowanie...

Awantura domowa na Szmulkach. Jedna kobieta nie żyje, druga walczy o życie

"Do późnych godzin nocnych trwały czynności policyjne z udziałem prokuratora"

Awantura domowa na Szmulkach. Jedna kobieta nie żyje, druga walczy o życie
d12jdi3
d12jdi3

Jedna kobieta nie żyje, a druga w ciężkim stanie trafiła do szpitalu. To wynik awantury domowej, do jakiej doszło na ul. Kawęczyńskiej 20. W ręce policji trafił mężczyzna podejrzewany o związek z tą sprawą.

- Zgłoszenie otrzymaliśmy ok. godz. 18.00. Dzwonili najbliżsi sąsiedzi. Policjanci natychmiast udali się na miejsce - mówi WawaLove.pl Agnieszka Włodarska z biura prasowego KSP . - Na miejscu okazało się, że najprawdopodobniej mężczyzna zaatakował obie kobiety. Jedna w wyniku ran zmarła na miejscu. Drugą w ciężkim stanie odwieziono do szpitala - dodaje rzeczniczka policji. Na miejscu, do późnych godzin nocnych trwały czynności policyjne z udziałem prokuratora.

- Najprawdopodobniej w tej sprawie zostanie wszczęte śledztwo w kierunku zabójstwa – mówi WawaLove.pl Artur Oniszczuk, prokurator rejonowy na Pradze Północ, pod której nadzorem prowadzone są czynności śledcze. Pytany o stan zdrowia drugiej kobiety, Oniszczuk odpowiada, że jego według wiedzy, wczoraj o północy wciąż walczyła o życie.

d12jdi3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12jdi3
Więcej tematów