Trwa ładowanie...

Al Pacino odwołał przyjazd! Co z biletami za 2,5 tysiąca?

"Zmuszeni jesteśmy odwołać najważniejsze wydarzenia kulturalne tego roku"

Al Pacino odwołał przyjazd! Co z biletami za 2,5 tysiąca?
dst79ag
dst79ag

22 września w Warszawie miały odbyć się wydarzenia z cyklu An Evening With . Do Polski zaproszono Meryl Streep, Roberta De Niro, Ala Pacino oraz Arnolda Schwarzeneggera. Spotkanie w Warszawie poprowadzić miał sam Sandro Monetti – znany i ceniony brytyjski dziennikarz, ekspert i znawca Hollywood, na stałe mieszkający w Los Angeles. Bilet na spotkanie z hollywoodzkąa gwiazdą kosztował nawet 2,5 tysiąca złotych. Mimo takich cen, rozchodziły się jak świeże bułeczki.

Do spotkania jednak nie dojdzie. Swój przyjazd do kraju odwołali Al Pacino i Arnold Schwarzenegger. Organizator w specjalnym liście wyjaśnia co się stało.

Szanowni Państwo, z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane, dwa najważniejsze wydarzenia kulturalne tego roku w naszym kraju: An evening with Al Pacino oraz An evining with Arnold Schwarzenegger - czytamy w komunikacie przesłanym do mediów. Przekazuję tę informację z ogromnym smutkiem i żalem, gdyż walczyliśmy do samego końca o to, aby umożliwić polskiemu widzowi udział w unikalnych przedsięwzięciach z żywymi legendami Hollywood.__

Pomimo ogromnego zainteresowania, z powodu nieoczekiwanych okoliczności, nie jesteśmy w stanie podjąć się organizacji spotkań z cyklu An evening with. Tym samym pragnę z całego serca podziękować wszystkim osobom, współpracownikom, ale również partnerom, sponsorom i patronom, którzy przez ostatnie miesiące pracowali na realizację wspólnych marzeń.

dst79ag

Co z biletami? Zwrotów należy dokonywać w miejscach zakupu.

dst79ag
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dst79ag
Więcej tematów