Trwa ładowanie...

Akcja służb przy Dworcu Centralnym. Zamknięte Aleje Jerozolimskie

Funkcjonariusze sprawdzają pozostawiony w autobusie pakunek.

Akcja służb przy Dworcu Centralnym. Zamknięte Aleje Jerozolimskie
d1ofaop
d1ofaop

W okolicach Dworca Centralnego trwa akcja funkcjonariuszy, którzy sprawdzają pakunek pozostawiony bez opieki w autobusie komunikacji miejskiej. Na miejscu znajduje się kilkanaście radiowozów. Ruch na wysokości al. Jana Pawła II do Emilii Plater jest całkowicie wyłączony.

- Około godziny 15:30 otrzymaliśmy zgłoszenie, że w autobusie pozostawiona została walizeczka. Obecnie następuje sprawdzenie pirotechniczne, na razie nie możemy nic więcej powiedzieć na ten temat - mówi WawaLove Edyta Adamus z biura prasowego stołecznej komendy.

- Mogą się pojawić utrudnienia w ruchu tramwajowym i autobusowym - dodała E. Adamus.

Utrudnienia

Jak czytamy w komunikacie Miasta Stołecznego Warszawy: "W związku z akcją służb na przystanku autobusowym przy Dw. Centralnym informujemy, iż w tym rejonie mogą wystąpić utrudnienia w ruchu. Wyłączona z ruchu została północna jezdnia Al. Jerozolimskich na odcinku od Emilii Plater do al. Jana Pawła II. Autobusy linii: 127, 128, 131, 158, 175, 501, 504, 517, 519, 521, 522, 525 zostały skierowane na trasy objazdowe, a tramwaje nie zatrzymują się na przystankach Dw. Centralny 07 i 08. Więcej informacji pod numerem 19115."

d1ofaop
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ofaop
Więcej tematów