Trwa ładowanie...

"Absurd w środku miasta", czyli warszawska infrastruktura. (WIDEO)

Młoda mama z wózkiem kontra skrzyżowanie w Mordorze.

"Absurd w środku miasta", czyli warszawska infrastruktura. (WIDEO)
d33csh5
d33csh5

Skrzyżowanie Wołoskiej, Wilanowskiej, Rzymowskiego i Marynarskiej. Młoda mama z wózkiem ma do pokonania odległość 20 m. Chce dotrzeć na drugą stronę ulicy. "Zajęło mi to ponad 10 min. Absurd w środku miasta!" - napisała czytelniczka WawaLove.pl Ania.

Ile zajmuje przejście na drugą stronę ulicy?

Skrzyżowanie Wołoskiej, Wilanowskiej, Rzymowskiego i Marynarskiej. Mam do pokonania odległość 20 metrów, a zajmuje mi to... ponad 10 minut... ABSURD w środku miasta!Edit: Ogólnie - może i można było tu pokombinować, pojechać inną windą, dojść do następnej ulicy itp. Chodziło mi jednak o pokazanie, jak idiotycznym pomysłem było skierowanie w tym miejscu ruchu pieszego na kładki. W Pipidówku Dolnym nad autostradą kładka może miałaby rację bytu, ale w centrum miasta - NIE. Dowodem na to jest dzikie przejście, które widać pod koniec mojego filmiku. Czy musi tam dojść do jakiegoś wypadku, żeby inżynierowie ruchu sobie to uświadomili i zorganizowali w tym miejscu zebrę? Przecież i tak samochody stoją tam na czerwonym...Mordor Na Domaniewskiej, Galeria Mokotów

Opublikowany przez Dzień Dobry Mokotów na 11 marca 2016

"Ogólnie - może i można było tu pokombinować, pojechać inną windą, dojść do następnej ulicy itp. Chodziło mi jednak o pokazanie, jak idiotycznym pomysłem było skierowanie w tym miejscu ruchu pieszego na kładki. W "Pipidówku Dolnym" nad autostradą kładka może miałaby rację bytu, ale w centrum miasta - NIE. Dowodem na to jest dzikie przejście, które widać pod koniec mojego filmiku. Czy musi tam dojść do jakiegoś wypadku, żeby inżynierowie ruchu sobie to uświadomili i zorganizowali w tym miejscu zebrę? Przecież i tak samochody stoją tam na czerwonym" - skomentowała Ania.

d33csh5
d33csh5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33csh5
Więcej tematów