Trwa ładowanie...

40-latek znęcał się nad trzyletnim dzieckiem

"Zdecydowaliśmy o natychmiastowym odizolowaniu od pozostałych członków rodziny" [WIDEO]

40-latek znęcał się nad trzyletnim dzieckiem
d1267zw
d1267zw

Policjanci zatrzymali 40-latka podejrzanego o znęcanie się nad swoim 3-letnim dzieckiem. Ponadto mężczyzna, mieszkaniec Wiązowny nadużywał alkoholu i był stosunku do rodziny agresywny. - Zdecydowaliśmy o natychmiastowym odizolowaniu od pozostałych członków rodziny - poinformowali policjanci. Sprawą zajęła się już otwocka prokuratura.

Przed kilkoma dniami funkcjonariusze uzyskali informację, że w jednym z domów na terenie gminy może dochodzić do przemocy wobec osoby nieletniej. Jak wynikało z zebranych przez funkcjonariuszy materiałów, "osobą nieletnią" był trzyletni chłopczyk. Padł on ofiarą przemocy. Głównym podejrzanym był ojciec dziecka - mężczyzna nadużywający alkoholu i wykazujący agresję również wobec innych swoich bliskich.

Policjanci zdecydowali o konieczności natychmiastowego odizolowania mężczyzny od pozostałych członków rodziny. 40-latek trafił do policyjnej celi, a o zaistniałej sprawie natychmiast powiadomiono otwocką prokuraturę.

Wczoraj po południu mężczyzna został doprowadzony do prokuratury. Usłyszał zarzuty wynikające z artykułu 207 § 1 kodeksu karnego. Został również objęty policyjnym dozorem i zobowiązano go do natychmiastowego opuszczenia miejsca zamieszkania,. Jak informuje policja, 40-latek otrzymał także bezwzględny zakaz zbliżania się do członków swojej rodziny.

d1267zw

Za znęcanie się nad dzieckiem mężczyźnie grozi mu do 5 lat więzienia.

d1267zw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1267zw
Więcej tematów