Trwa ładowanie...

30 odcinków serialu, a następnie film. Nadchodzi (L)egenda - superprodukcja o Legii

Pierwszy odcinek już 16 kwietnia.

30 odcinków serialu, a następnie film. Nadchodzi (L)egenda - superprodukcja o Legii
dwhwfix
dwhwfix

30-odcinkowy serial dokumentalny, a w przyszłości pełnometrażowy obraz, który zobaczymy w kinie. Tak wygląda kolejna niespodzianka przygotowana dla kibiców na stulecie Legii Warszawa. Projekt będzie realizowany we współpracy z platformą player.pl

„(L)egenda” to cykl trzydziestu odrębnych epizodów, które zaprezentują obecną Legię przez pryzmat jej stuletniej historii . Bohaterami opowieści będą zarówno legendy „Wojskowych” ,takie jak np. Lucjan Brychczy , jak i piłkarze obecnej drużyny. Na ekranie zobaczymy także zwykłych kibiców, którzy związani są z klubem z Łazienkowskiej 3. Między innymi 7-letnią Elę (Elkę), której rodzice nadali imię na cześć Legii. Fani opowiedzą historię ukochanego klubu na kanwie własnych przeżyć i doświadczeń.

- Mamy nadzieję, że to unikatowe przedsięwzięcie zobrazuje najróżniejsze aspekty związane z Legią. Niesamowite emocje i pasję, która towarzyszy nam przy Łazienkowskiej na co dzień, podczas realizowania kolejnych etapów walki o trofea, ale też tę codzienność, która stoi za wynikiem. Wysiłek ludzi, którzy swoją pracą wspomagają sportowców - powiedział Jakub Szumielewicz, wiceprezes Legii Warszawa. Szumielewicz zdradził także, iż na podstawie serialu planowane jest stworzenie pełnometrażowego filmu, który trafi do kin.

Premiera niebawem

Pierwszy odcinek "(L)egendy" zobaczymy 16 kwietnia w serwisie player.pl. Natomiast od 2 kwietnia wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrują się na tej platformie, będą mogli odwiedzić specjalną stronę dedykowaną stuleciu „Wojskowych”.

Źródło: Legioniści.com

dwhwfix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dwhwfix
Więcej tematów