Trwa ładowanie...

21-latek gnał ponad 206 km/h po trasie S2!

"Przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 106 km/h"

21-latek gnał ponad 206 km/h po trasie S2!
d3t6ba7
d3t6ba7

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, na trasie S2. Stołeczni policjanci Wydziału Ruchu Drogowego dostrzegli kierowcę, który kierując bmw rażąco przekroczył dozwoloną prędkość.Dodatkowo, podczas zmiany pasa ruchu nie sygnalizował manewrów narażając innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo.

- Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę, którym okazał się 21-latek - informuje Wydział Ruchu Drogowego. To już kolejna, młoda osoba, pędząca z niedozwoloną prędkością po S2. Niedawno opisywaliśmy sprawę 22-latka, który na odcinku drogi od Al. Krakowskiej do ul. Kinetycznej jechał bmw X3 z prędkością od 200 do 210 km/h . Kilka dni wcześniej złapano też niedoświadczoną 20-latkę, która poruszała się po Południowej Obwodnicy Warszawy z prędkością 214 km/h .

Tym razem było podobnie. 21-latek. Około godziny 20.00 w czwartek funkcjonariusze zauważyli zdecydowanie zbyt szybko jadące osobowe bmw. Kierowca bez względu na to czy jechał po prostym odcinku drogi, czy też po łukach, nie zwalniał poruszając się z prędkością przekraczającą 200 km/h. Dodatkowo przed Aleją Krakowską wykonał niebezpieczny manewr zmiany pasów ruchu nie sygnalizując go za pomocą kierunkowskazów. Pomiar wideorejestratora wykazał przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 106 km/h. Młody człowiek osiągnął 206,4 km/h.

W związku z "rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego", 21-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Młody, ale były już kierowca będzie dodatkowo odpowiadał za to wykroczenie przed sądem.

d3t6ba7
d3t6ba7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3t6ba7
Więcej tematów