RegionalneWarszawa20-latkowie dotkliwie pobili mężczyznę w autobusie. Mamy ich zdjęcia

20‑latkowie dotkliwie pobili mężczyznę w autobusie. Mamy ich zdjęcia

20-latkowie dotkliwie pobili mężczyznę w autobusie. Mamy ich zdjęcia

04.08.2017 09:40

Napastnicy zaatakowali mężczyznę, wepchnęli go do środka autobusu i pobili.

20-latkowie pobili pasażera, który wsiadł do autobusu linii 181 na warszawskich Bielanach. Policja wciąż szuka sprawców pobicia i publikuje ich zdjęcia.

Do zdarzenia doszło 24 marca na ul.Pułkowej. Mężczyzna razem z żoną czekali na przystanku. Gdy nadjechał autobus, zaczepiła ich grupa młodych osób. Młodzi ludzie początkowo nie pozwolili parze wsiąść do autobusu. W pewnym momencie napastnicy zaatakowali mężczyznę, wepchnęli go do środka autobusu i pobili. Po czym zostawili go na przystanku.

Jak podaje policja, wśrod nich było ośmiu chłopaków i dwie dziewczyny.

– Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek prawdopodobnych sprawców tego przestępstwa – podają funkcjonariusze z Bielan.

WawaLove.pl skontaktowało się z komendą stołeczną policji Warszawa V, aby dowiedzieć się dlaczego wizerunek sprawców przestępstwa został opublikowany po pięciu miesiącach od zajścia.

- Po prostu wyczerpały się wszelkie inne możliwości jednostek zajmujących się tą sprawą. Publikowanie wizerunków nie należy do naszych obowiązków. Korzystamy z tej możliwości kiedy w zdarzeniu brali udział świadkowie i istnieje prawdopodobieństwo rozpoznania sprawców - komentuje nadkom. Elwira Kozłowska, oficer prasowy KSP na Bielanach.

Fot. KSP

Informacje na temat tożsamości sprawców można przekazywać osobiście w komendzie przy ulicy Żeromskiego 7 lub w najbliższej jednostce policji, a także telefonicznie, dzwoniąc pod któryś z numerów: (22) 603 71 27, (22) 603 71 55, (22) 603 17 11, (22) 22 603 16 25, 997, 112.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także