Trwa ładowanie...

118 saszetek z dopalaczami ukryła za zlewem

Młodej kobiecie grozi do 3 lat więzienia.

118 saszetek z dopalaczami ukryła za zlewem
d4lwsjp
d4lwsjp

W jednym lokali na Woli funkcjonariusze znaleźli skrytkę ukrytą za zlewem, gdzie znajdowało się 118 sztuk saszetek z substancją, która została zabezpieczona i przekazana do badań. Ich włascicielka, 19-letnia kobieta, odpowie za posiadanie środków odurzających. Za ten czyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z wolskiej komendy podczas wspólnych działań z przedstawicielami Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego dążą do ujawnienia i zabezpieczenia substancji zwanych dopalaczami. Tym razem funkcjonariusze interweniowali w jednym z mieszkań, gdzie miało dochodzić do handlu dopalaczami. Policjanci w trakcie kontroli ujawnili przy 19-latce, która była w lokalu, marihuanę. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli 118 sztuk saszetek z substancją, która została przekazana do badań pracownikom Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego. Saszetki były ukryte za zlewem.

19-letnia kobieta została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego podejrzana usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

d4lwsjp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lwsjp
Więcej tematów