Trwa ładowanie...
lampa
24-08-2012 14:24

100. numer Lampy - Paweł Dunin-Wąsowicz i przyjaciele!

Impreza w Jerozolimie już dziś wieczorem!

100. numer Lampy - Paweł Dunin-Wąsowicz i przyjaciele!
d2qrah9
d2qrah9

„Lampa”” jest niby niszowym czasopismem literackim, mało jest jednak osób, które nigdy o nim nie słyszały. Legendarnemu wydawcy Doroty Masłowskiej Pawłowi Duninowi-Wąsowiczowi udało się stworzyć markę, która jest atrakcyjna i rozpoznawalna w szerokich kręgach, nie tylko intelektualnych.

Dziś wieczorem o 19.00 w Jerozolimie przy al. Jerozolimskich 57 odbędzie się impreza z okazji ukazania się setnego numeru czasopisma. Gośćmi Dunina-Wąsowicza będą muzycy: Rafał Kwaśniewski, Meble, Pablopavo, Nancy Regan, Patyczak, Starzy Sida, oraz poeci: Wojciech Stamm (alias Lopez Mausere), Paweł “Końjo” Konnak, Paweł Kozioł, Jarosław Lipszyc, Marcin Sendecki, Andrzej Szpindler, Agnieszka Mirahina, Darek "Brzóska” Brzóskiewicz i wielu innych.

W Jerozolimie pojawią się także stoiska, na których będą sprzedawane płyty i książki występujących artystów oraz wydawnictw: Narodowe Centrum Kultury, "Lampa i Iskra Boża”, "FA-art”, Bęc Zmiana, Thin Man Records, a także gadżety związane z Totartem.

Partnerami imprezy są Narodowe Centrum Kultury, Muzeum Powstania Warszawskiego i Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Trzecia Fala.

Organizatorzy wydarzenia na facebooku przestrzegają:

UWAGA! MY TU NAPISALIŚMY, ŻE PARTY ZACZYNA SIĘ O 19, ALE TO NIE ZNACZY, ŻE O 19 MOŻNA ZACZĄĆ WYBIERAĆ T-SHIRT I KORPORACJĘ TAKSÓWKARSKĄ. O 19 ZACZYNA SIĘ SZTUKA I OD TEGO MOMENTU PŁYNIE CHWACKIM NURTEM I WARTO MIEĆ TO NA UWADZE, BO TO NIE ŻART.

d2qrah9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qrah9
Więcej tematów