Trwa ładowanie...

10 nowych restauracji i barów oraz 15 nowych sklepów na Lotnisku Chopina

Pojawią się za rok w modernizowanej części Terminala A warszawskiego portu lotniczego

10 nowych restauracji i barów oraz 15 nowych sklepów na Lotnisku Chopina
d3apvm8
d3apvm8

Porty Lotnicze zakończyły właśnie postępowania na wybór operatorów powierzchni handlowych i gastronomicznych w modernizowanej obecnie części Terminala A. Najlepsze oferty złożyła firma HDS Polska sp. z o.o. Będzie ona najemcą lokali handlowych i gastronomicznych przez 10 lat.

Po zakończeniu modernizacji, na początku 2015 r. do dyspozycji pasażerów oddane zostanie prawie 3.000 m2 nowej powierzchni handlowej, na której zaaranżowanych zostanie 15 nowych sklepów.

Wśród nich będą sklepy z typowym asortymentem duty free, czyli: alkoholem, papierosami i kosmetykami. Dwa sklepy będą prowadzone pod marką Aelia Duty Free, w których asortyment będzie wzbogacony i poszerzony. Uruchomiony zostanie także sklep Le Connaisseur oferujący drogie i ekskluzywne alkohole i cygara wraz z serwisem degustacyjnym.

d3apvm8

W innych sklepach pojawią się znane ekskluzywne marki, m.in.* Victoria’s Secret, Ermenegildo Zegna, Emporio Armani, Salvatore Ferragamo czy Ralph Lauren.* Pojawi się salon Samsunga (jeden z nielicznych na świecie) z najnowszą ofertą tej firmy. Pojawi się również duży sklep z ubraniami i zabawkami dla dzieci oraz wyborem słodyczy M&M’s.

W części gastronomicznej o wielkości ponad 2.100 m2 pojawią się m.in. kawiarnia Espressamente Illy oraz kawiarnia z rozszerzoną ofertą Bread&Co. Miłośnicy dań restauracyjnych będą mogli skorzystać z oferty restauracji The Flame i Misa. Nowością będzie strefa food court z trzema lokalami ze zróżnicowaną ofertą obejmującą dania fast food, kuchnię włoską i kuchnię polską. Wszystkie te lokale będą działały we wspólnym systemie płatności, co pozwoli na elastyczny wybór posiłków przez pasażerów.

- Tak rozszerzona oferta gastronomiczna, zwłaszcza o segment fast food, jest odpowiedzią na oczekiwania wielu pasażerów związane z większym zróżnicowaniem oferty na Lotnisku Chopina – wyjaśnia Piotr Nalej, dyrektor Biura Handlowego Lotniska Chopina .

Warto dodać, że wraz z zakończeniem modernizacji dawnego Terminala 1, na Lotnisku Chopina ponownie zostanie otwarty taras widokowy. Znajdzie się na nim sklep z pamiątkami oraz jeszcze jedna kawiarnia.

d3apvm8
d3apvm8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3apvm8
Więcej tematów