Trwa ładowanie...
d29wcxy

Warszawa: Pożar na Annopolu gasi 160 strażaków. Sieć T-Mobile zmaga się z awarią z powodu pożaru

Warszawa – pożar na Annopolu. 80 strażaków próbuje ugasić ogień, który pochłania halę przy ulicy Annopol 3. Na miejsce przybywają jednostki gaśnicze spoza Warszawy. Dym powstały na skutek pożaru bada oddział ratownictwa chemicznego. Skutki pożaru na Annopolu odczuwają również klienci sieci T-Mobile.
Share
Warszawa - Pożar na Annopolu. 20 zastępów straży pożarnej próbuje opanować ogień. Na miejsce przybywają zastępy spoza Warszawy
Warszawa - Pożar na Annopolu. 20 zastępów straży pożarnej próbuje opanować ogień. Na miejsce przybywają zastępy spoza WarszawyŹródło: zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl
d29wcxy

Warszawa – pożar na Annopolu

Pożar na Annopolu w Warszawie wybuchł około godziny 8 rano. Strażacy otrzymali informację, że ogień pochłania kolejne części hali spożywczej. Początkowo pożar na Annopolu próbowało opanować 16 zastępów straży pożarnej. Do pomocy w gaszeniu pożaru wzywani są również strażacy spoza Warszawy. Pożar na Annopolu próbuje opanować 80 strażaków, a na miejsce cały czas wzywane są jednostki spoza Warszawy, m.in. z Legionowa, Wołomina i Nowego Dworu Mazowieckiego. Sytuacja jest bardzo trudna. Pożar na Annopolu doprowadził do zawalenie części hali z produktami spożywczymi. Kiedy strażacy przybyli na miejsce pożar na Annopolu zajmował już ok. 70 proc. hali. Obecnie działania strażaków skupiają się przede wszystkim na ugaszeniu ognia, a także na obronie przed ogniem części biurowej budynku.

Pożar na Annopolu około godziny 13 gasiło już 160 strażaków, którzy na Annopol 3 dojechali 50 wozami. Sytuacja była opanowana. Na skutek pożaru zawaleniu uległy dwie ściany, a także część dachu hali.

d29wcxy

Na razie nie wiadomo, dlaczego wybuchł pożar na Annopolu. Z budynku ewakuowano około 100 osób.Nikt nie został ranny. Strażacy próbują opanować ogień, jednak gaszenie pożaru na Annopolu może potrwać do godzin wieczornych. Czarne kłęby dymu widać na Bielanach i Białołęce.

Warszawa - pożar na Annopolu i awaria w T-Mobile

Pożar na Annopolu boleśnie odczują klienci sieci T-Mobile. W hali objętej ogniem mieszczą się biura call center firmy. Awaria w T-Mobile może potrwać kilka godzin Sieć stara się przywrócić łączność klientów z obsługą. Na razie kontakt z biurem klienta T-Mobile jest niemożliwy.

d29wcxy

Podziel się opinią

Share
d29wcxy
d29wcxy
Więcej tematów