Trwa ładowanie...
d1ozh71

W weekend Beer Geek Madness w Zaklętych Rewirach

Już w najbliższą sobotę na miłośników rzemieślniczych piw czeka nie lada gratka. Na piwnej mapie Wrocławia zadebiutuje nowa impreza - Beer Geek Madness.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W weekend Beer Geek Madness w Zaklętych Rewirach
(.facebook.com/beergeekmadness)
d1ozh71

Pierwsza edycja Beer Geek Madness odbędzie się w najbliższą w sobotę, 30 sierpnia, we wrocławskim klubie Zaklęte Rewiry przy ul. Krakowskiej. Ideą imprezy jest przybliżenie konsumentom browarów kontraktowych i rzemieślniczych oraz prezentacja ich produktów i dokonań.

Na imprezie będzie można skosztować różnych gatunków piwa z 24 nalewaków. W Zaklętych Rewirach pojawi się siedem kontaktowych i rzemieślniczych browarów z Polski, a szczególnym gościem pierwszej edycji imprezy będzie Duńczyk Mikkel Borg Bjergsoe, twórca słynnego duńskiego browaru "Mikkeler".

Pomysłodawca i współorganizator imprezy, Daniel Mielczarek, zapowiada, że pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się w trzech salach klubu, w których poza piwem, goście będą mogli skosztować wykwintne przekąski i potrawy na czterech stoiskach gastronomicznych.

d1ozh71

Sam budynek, w którym znajduje się lokal Zaklęte Rewiry, idealnie komponuje się z imprezą poświęconą piwu, ponieważ przed rokiem 1945 mieścił się przy ul. Krakowskiej browar Haasego, założony w połowie XIX wieku. W okresie świetności był to największy browar we wschodnich Niemczech.

Polskie browary zaprezentują na BGM dwa piwa - jedno już istniejące w ofercie i drugie specjalnie przygotowane na wrocławską imprezę. Browar Mikkeler zapowiedział, że przywiezie do Wrocławia 12 piw, które na pewno zaskoczą piwnych smakoszy.

Organizatorami imprezy są "Zaklęte Rewiry" oraz portal Smakpiwa.pl. Start o godzinie 18:00.

d1ozh71

Podziel się opinią

Share

d1ozh71

d1ozh71
Więcej tematów