Trwa ładowanie...
d1w7dmg

W środę manifestacja sparaliżuje Warszawę

d1w7dmg
d1w7dmg
Uwaga!W środę tak może być na ulicach Warszawy
Źródło: Uwaga!W środę tak może być na ulicach Warszawy

Planowana na środę manifestacja zwolenników uwłaszczenia spowoduje duże utrudnienia w ruchu w centrum Warszawy. Władze stolicy radzą kierowcom omijać tę część miasta.
Manifestanci mają zacząć gromadzić się na pl. Piłsudskiego w Warszawie już od godz. 10.00. Od tego momentu zamknięte dla ruchu będą ulice w pobliżu placu, m.in. ul. Senatorska i Królewska. Ruch autobusowy odbywać się będzie trasami okrężnymi.
Po godzinie 12.00, kiedy protestujący wyruszą w pochód w stronę Sejmu, wyłączony z ruchu będzie Trakt Królewski (ulice Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat, częściowo Pl. Trzech Krzyży, Wiejska). Policja ma wstrzymywać ruch w ulicach poprzecznych do ulic, którymi ma przechodzić pochód, a czasami zatrzymywać pochód, umożliwiając przejazd np. tramwajom w Alejach Jerozolimskich.
Manifestacja ma zakończyć się przed Sejmem ok. godz. 15.00-15.30, a uczestnicy mają kierować się do autokarów stojących przy Torwarze. Wtedy z ruchu wyłączone będą ulice Piękna, Myśliwiecka, Łazienkowska, Rozbrat. Na ok. trzy godziny Śródmieście będzie wyłączone z ruchu. Potwierdzony już został przyjazd 300 autokarów - powiedziała Ewa Gawor, dyrektor wydziału bezpieczeństwa i porządku publicznego gminy Warszawa-Centrum.(aso)

d1w7dmg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1w7dmg
Więcej tematów