Trwa ładowanie...

W pracy do szczęścia wystarczy nam tylko internet?

W firmach, które blokują pracownikom dostęp do internetu, spada zadowolenie z pracy - wynika z I Ogólnopolskiego Badania Pracowników "Internet w pracy", przeprowadzanego na Uniwersytecie Jagiellońskim - informuje "Dziennik Polski".

W pracy do szczęścia wystarczy nam tylko internet?Źródło: Jupiterimages
d1uzw0l
d1uzw0l

W badaniu wzięło udział ponad 1400 pracowników z całego kraju. - Okazuje się, że dostęp do internetu traktowany jest jako jeden z czynników decydujących o zadowoleniu z firmy, w której się pracuje. Możliwość korzystania w pracy z sieci związana jest ze spostrzeganiem przez pracownika swojego stanowiska - mówi gazecie Karol Wolski, student Instytutu Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, koordynator projektu.

Badanie "Internet w pracy" pokazało, że w godzinach pracy najchętniej wysyłamy i czytamy e-maile, przeglądamy ulubione strony www, czytamy gazety online i korzystamy z bankowości elektronicznej. Co ciekawe, aż jedna trzecia pracowników, mających dostęp do sieci, nie wie, czy jest kontrolowana przez przełożonego - czytamy w "Dzienniku Polskim".

d1uzw0l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uzw0l
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj