Trwa ładowanie...
dsj1yaz
dsj1yaz
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

W Belwederze spotkanie prezydenta z czołowymi politykami PO

Prezydent Bronisław Komorowski spotkał się w Belwederze z czołowymi politykami Platformy Obywatelskiej. Jak informuje prezydencka kancelaria, spotkanie ma charakter nieoficjalny i wiąże się z wyjazdem Donalda Tuska do Brukseli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dsj1yaz

Według nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej ze źródeł rządowych, podczas spotkania z prezydentem jest omawiany kalendarz polityczny na najbliższy czas.

1 grudnia Donald Tusk ma objąć stanowisko przewodniczącego Rady Europejskiej. Na sobotniej konwencji ma złożyć rezygnację z kierowania Platformą i przekazać władzę obecnej pierwszej wiceprzewodniczącej, premier Ewie Kopacz. W ostatnim czasie Tusk informował także, że obecny sekretarz generalny Platformy Paweł Graś będzie pracował z nim w Brukseli - ma odpowiadać m.in. za kontakty z Parlamentem Europejskim.

dsj1yaz

Podziel się opinią

Share

dsj1yaz

dsj1yaz
Więcej tematów