ycipk-aqcrv8

W ataku szału rzucił się z siekierą na policjantów. Krzyczał, że ich "zarąbie"

Agresywny 23-latek z Łukowa usłyszał zarzuty i został aresztowany na trzy miesiące. Mężczyzna najpierw zdemolował rodzinne mieszkanie, a potem rzucił się z siekierą na policjantów. Grozi mu do dziesięciu lat więzienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące
Mężczyzna został aresztowany na trzy miesiące (KPP Łuków)
ycipk-aqcrv8

Do mrożących krew w żyłach scen doszło w tym tygodniu w Łukowie (woj. lubelskie). Policjanci zostali wezwali do awantury domowej. Młody mężczyzna miał demolować dom i grozić rodzinie. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce, rodzice powiedzieli, że pijany syn uciekł z domu.

Nie tylko wnętrze domu było zdemolowane. Na podwórku stał zniszczony peugeot. Miał uszkodzoną karoserię i powybijane prawie wszystkie szyby. Kiedy funkcjonariusze sprawdzali posesję, zauważyli, że biegnie do nich młody mężczyzna z siekierą. Wymachując nią, krzyczał, że "zarąbie policjantów".

KPP w Łukowie
Podziel się
ycipk-aqcrv8

- Nie reagował na polecenia odłożenia niebezpiecznego narzędzia. Jeden z policjantów oddał strzał ostrzegawczy w powietrze. Dopiero wtedy 23-latek odrzucił siekierę. Mężczyzna został obezwładniony przez mundurowych - informuje asp. szt. Marcin Józwik, oficer prasowy KPP Łuków.

KPP w Łukowie
Podziel się

Z ustaleń policji wynika, że pijany 23-latek wcześniej jeździł peugeotem, poobijał go, a potem wybił w nim szyby. Dokonał też zniszczeń w ciężarówce sąsiada. Jak się okazało, ojciec mężczyzny także jest na bakier z prawem. Policja poszukiwała go na podstawie nakazu wydanego przez sąd. Miał zgłosić się do więzienia za niezapłaconą grzywnę, ale nie zrobił tego. On również został zatrzymany.

KPP w Łukowie
Podziel się
ycipk-aqcrv8

Czytaj także: Podejrzewany o zabicie żony 35-latek może ukrywać się w Irlandii

Źródło: KPP Łuków

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-aqcrv8
ycipk-aqcrv8
ycipk-aqcrv8