Trwa ładowanie...
d2hzhnf

Victoria's Secret w Rossmann. Sprawdź promocje w listopadzie

Legendarna marka bielizny, kosmetyków i dodatków dla kobiet Victoria's Secret pojawiła się w listopadzie w sklepach Rossmann. Sprawdź, co możesz kupić z dużą zniżką. Na klientki czekają wyjątkowe promocje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Produkty Victoria's Secret w sklepach Rossmann. Sprawdź promocje w listopadzie 2019 roku.
Produkty Victoria's Secret w sklepach Rossmann. Sprawdź promocje w listopadzie 2019 roku. (East News, Fot: Andrzej Zbraniecki/EAST NEWS)
d2hzhnf

Victoria's Secret w Rossmannie. Co możesz kupić?

Największy amerykański producent bielizny, Victoria's Secret, wpada w listopadzie do drogerii Rossmann. W popularnych sklepach z logo czerwonego centaura nie kupimy wprawdzie ekskluzywnej bielizny. Możemy jednak liczyć na różne cenne dodatki.

W listopadzie w Rossmannie dostaniemy między innymi plecak w cętki – już za 129,99 zł (przeceniony o ponad połowę). Możesz kupić także czarną torbę Crossbody o wymiarach 23 x 15 x 5 cm (cena 99, 99 zł) oraz kosmetyczkę 2 w 1 za 74,99 zł. Amatorkom ładnych akcesoriów spodobają się portfele – czarny lub czerwony można nabyć za 74,99 zł.

d2hzhnf

Spodziewajmy się szturmu klientów na wszechobecne drogerie Rossmann. Sklepy Victoria's Secret w Polsce możemy odwiedzić w Warszawie: w Arkadii, Złotych Tarasach i na Lotnisku Chopina. Sklep internetowy słynnej marki sprowadza produkty do Polski, na zakupach możemy też skorzystać z sieci Zalando.

Promocja Victoria's Secret w Rossmannie rozpoczęła się w sobotę 16 listopada i potrwa do końca miesiąca lub do wyczerpania zapasów.

d2hzhnf

Podziel się opinią

Share
d2hzhnf
d2hzhnf
Więcej tematów