Trwa ładowanie...

Utrudnienia w ruchu w rejonie skrzyżowania ulic 28 Czerwca i Dolnej Wildy

Od poniedziałku poznańscy kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu na Wildzie. W godzinach szczytu na skrzyżowaniu ulic 28 Czerwca 1956 r. i Dolnej Wildy ruch będzie sterowany ręcznie.

Share
Utrudnienia w ruchu w rejonie skrzyżowania ulic 28 Czerwca i Dolnej Wildy
Źródło: Urząd Miasta Poznania
d3guq8h

Przyczyną wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu są roboty budowlane związane z pracami kanalizacyjnymi. Po oddaniu do użytku nowego kolektora sanitarnego na Junikowie zostaną do niego podpięte dwa kolektory biegnące z Lubonia.

W związku z pracami od poniedziałku, 26 stycznia na łącznicy prowadzącej z ul. 28 Czerwca 1956 r. przez stację paliw do ul. Dolna Wilda obowiązuje jeden kierunek ruchu, a ruch odbywa się wahadłowo.

d3guq8h

- Dojazd do stacji paliw będzie możliwy tylko od strony ul. 28 Czerwca 1956 r. Dodatkowo, przy zjeździe z ul. 28 Czerwca 1956 r. w łącznicę zostanie wybudowana tymczasowa droga z płyt żelbetowych, która będzie przeznaczona wyłącznie dla autobusów komunikacji miejskiej dojeżdżających do stacji końcowej - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

W godzinach szczytu, a także w razie konieczności poza godzinami szczytów komunikacyjnych ruch kołowy w rejonie stacji paliw będzie sterowany ręcznie.

Utrudnienia mają potrwać do 31 stycznia.

d3guq8h

Podziel się opinią

Share
d3guq8h
d3guq8h
Więcej tematów