Trwa ładowanie...
autostrada a2

Utrudnienia na autostradzie A2. Korek przez kilka dni

Z dużymi utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy pod Poznaniem. Przez najbliższe dni zamknięte zostaną dwa fragmenty drogi w kierunku Świecka. A to oznacza zwężenia i korki na autostradzie A2.

Share
Utrudnienia na autostradzie A2. Korek przez kilka dni
Źródło: WP.PL
d4fhczd

Od poniedziałku przez 8 dni na wysokości węzła Poznań Wschód będzie zamknięta północna nitka autostrady A2 w kierunku Świecka. Ruch odbywać się będzie dwukierunkowo na nitce w kierunku Warszawy, ale drogowcy pozostawią możliwość wjazdu i zjazdu na węźle Poznań Wschód.

To nie koniec utrudnień dla kierowców. W czwartek na 8 dni zostanie zamknięty kolejny, 5 kilometrowy, fragment autostrady w kierunku Świecka. W tym miejscu ruch też będzie odbywać się tylko po południowej jezdni autostrady A2.

"Oznacza to, że między 13 a 18 września zamknięte będą dwa odcinki A2. Ruch na odcinku od 181. km do 179. km poprowadzony zostanie pasem szybkim na jezdni w kierunku Świecka, a na odcinku od 179. km do 171. km dwukierunkowo na jezdni południowej w kierunku Warszawy" - podała Autostrada Wielkopolska. Wszystko przez wymianę warstwy ścieralnej na autostradzie A2.

Zobacz także: Mariusz Szczygieł dla WP: 10 reportaży na 100-lecie niepodległości

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

d4fhczd

Podziel się opinią

Share
d4fhczd
d4fhczd
Więcej tematów