Trwa ładowanie...
d1rwl1s
d1rwl1s
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

USA wystąpiły o spotkanie szefów MSZ państw NATO

Stany Zjednoczone wystąpiły o zwołanie posiedzenia ministrów spraw zagranicznych państw NATO w sprawie sytuacji w Gruzji - poinformowała rzeczniczka Sojuszu Północnoatlantyckiego Carmen Romero.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1rwl1s

USA oficjalnie wystąpiły z prośbą o zwołanie posiedzenia ministrów spraw zagranicznych NATO; prowadzimy z sojusznikami konsultacje na temat możliwości takiego spotkania na początku przyszłego tygodnia - powiedziała Romero.

Dodała, że w obradach nie weźmie przedstawiciel Rosji (chodzi o posiedzenie Rady Rosja-NATO).

d1rwl1s

Podziel się opinią

Share

d1rwl1s

d1rwl1s
Więcej tematów