Trwa ładowanie...
d1hit2y

Urzędnicy pochwalili się "nie lada atrakcją" dla dzieci. Internauci: Bareja wiecznie żywy

Jak spędzić ferie zimowe w mieście? Urzędnicy z Bytomia postanowili na "śnieżne szaleństwo" w centrum miasta. Chodzi o górkę do zjeżdżania, z której śmieje się cała Polska.

d1hit2y
d1hit2y

Kilka dni temu urzędnicy z Bytomia pochwalili się śnieżną górką, którą przygotowali dla najmłodszych. Na stronie internetowej miasta czytamy wręcz o "nie lada atrakcji", którą przygotowała zastępca dyrektora MZZiGK Krystyna Ostrowska.

"W centrum naszego miasta brakuje miejsc gdzie młodzi adepci śnieżnych szaleństw mogli by pozjeżdżać. Dlatego wszystkich na pewno ucieszy, że w samym sercu miasta, na Rynku stanęła śnieżna górka, z której można pozjeżdżać na sankach czy popularnych jabłuszkach czyli ślizgaczach. Zachęcamy wszystkie dzieci do bezpiecznej zabawy!" - czytamy dalej.

Gdy internet "dostrzegł" tę atrakcję, od razu pojawiły się zarzuty o "bareizm". Górka to bowiem nic innego, niż uprzątnięty z Rynku śnieg. Jej wysokość sprawia, że zjeżdżanie z niej może sprawiać radość chyba tylko najmłodszym dzieciom, bo rozpędzić z niej się trudno.

d1hit2y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hit2y
Więcej tematów