ycipk-45r2i2

Uprowadzenie 20-latki. Jest areszt dla podejrzanych

Sąd zastosował areszt wobec pięciu osób podejrzanych o uprowadzenie 20-latki z okolic Płońska. Dziewczyna została porwana i była przetrzymywana przez trzech mężczyzn i dwie kobiety. Jedna z nich ma 18-lat. Wśród porywaczy był również były chłopak 20-latki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sąd zastosował areszt wobec wszystkich podejrzanych.
Sąd zastosował areszt wobec wszystkich podejrzanych. (PAP, Fot: Marcin Bednarski)
ycipk-45r2i2

Jak poinformowała Wirtualną Polskę prokurator Ewa Ambroziak z Prokuratury Rejonowej w Płońsku, wobec trzech mężczyzn zastosowano areszt na okres trzech miesięcy, wobec kobiet - na miesiąc.

Wszystko zaczęło się od zaginięcia kobiety. 20-latka została uprowadzona z własnego mieszkania. Zeznała, że to właśnie jej były partner chciał ją sprzedać do domu publicznego. Miał również dopuścić się gwałtu. Grożono 20-latce, by wskazała, gdzie przebywa jej aktualny chłopak, z którym grupa porywaczy była w konflikcie.

Podejrzani usłyszeli już w czwartek zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym okrucieństwem i usiłowania handlu ludźmi. - Jednemu z nich postawiono dodatkowo także zarzut podwójnego gwałtu - mówiła prokurator Ambroziak.

ycipk-45r2i2

Sprawa jest w toku. Zajmie się nią teraz Prokuratura Okręgowa w Płocku. Prokurator Ambroziak powiedziała WP, że na ten moment nie zatrzymano kolejnych osób w tej sprawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-45r2i2

ycipk-45r2i2
ycipk-45r2i2