Trwa ładowanie...
d163q6r

Ukrainiec zdemolował skład porcelany. Policji powiedział, że "bal dopiero się zaczyna"

21-letni Ukrainiec wpadł w szał i zdemolował jeden z zakładów pracy w Tarnowskich Górach. Podczas zatrzymania mężczyzna oświadczył policji, że "bal dopiero się zaczyna", a gdyby nie przyjazd funkcjonariuszy niszczyłby dalej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ukrainiec zdemolował tarnogórski zakład pracy
Ukrainiec zdemolował tarnogórski zakład pracy (Policja)
d163q6r

Straty po szaleńczym napadzie oszacowano na 25 tys. zł. Ukrainiec prawie w całości zdemolował pomieszczenia zakładu pracy. Gdy policja przyjechała na miejsce mężczyzna był agresywny i groził śmiercią właścicielowi. Ukrainiec do czasu przybycia służb zdążył powybijać okna, zniszczyć drukarki, komputery i liczne ceramiczne figurki. Zakład pracy zamienił się w jeden wielki bałagan, co widać na upublicznionych przez policję zdjęciach.

Źródło: Policja

Zakucie w kajdanki, nie uspokoiło agresora. Gdy wsadzono mężczyznę do radiowozu, również jego próbował zniszczyć, kopiąc w drzwi i fotele.

d163q6r

Wandal został obezwładniony i trafił do policyjnej celi. Tam będzie mógł ochłonąć na jakiś czas. Ukrainiec usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz gróźb karalnych. Po przeprowadzeniu formalności w komendzie w Tarnowskich Górach, mężczyzna zostanie przekazany w ręce Straży Granicznej.

Policja nie podaje, co mogło być powodem napadu wściekłości u mężczyzny.

Źródło: Policja śląska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Armagedon na ulicach Zakopanego i w drodze nad Morskie Oko. Tak źle jeszcze nie było

d163q6r

Podziel się opinią

Share

d163q6r

d163q6r
Więcej tematów