ycipk-3m4y9u
ycipk-3m4y9u
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Ukraina zaniepokojona sytuacją w Gruzji

Ukraina jest głęboko zaniepokojona brakiem stabilizacji i przedłużającym się napięciem w Gruzji - głosi komunikat ministerstwa spraw zagranicznych w Kijowie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3m4y9u

"Szczególne zaniepokojenie wywołują przypadki napaści na przedstawicieli mediów i szabrownictwo, dokonywane przez żołnierzy i bojowników samozwańczych formacji zbrojnych" - czytamy.

Ukraińskie MSZ zwraca uwagę na kontynuację działań rujnujących transportową i gospodarczą infrastrukturę Gruzji oraz apeluje o otwarcie korytarzy humanitarnych dla pomocy osób, które ucierpiały wskutek konfliktu w tym kraju - podkreślono w komunikacie. (jks)

Jarosław Junko

ycipk-3m4y9u
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3m4y9u

ycipk-3m4y9u
ycipk-3m4y9u