Trwa ładowanie...

Ukraina: Eksplozje na jarmarku bożonarodzeniowym we Lwowie. 4 osoby ranne

Na jarmarku bożonarodzeniowym w centrum Lwowa doszło do eksplozji kilku butli z gazem. Wybuchł pożar, który strawił jedną z budek, dwa kolejne stoiska poważnie uszkodził. 4 osoby zostały ranne.

Ukraina: Eksplozje na jarmarku bożonarodzeniowym we Lwowie. 4 osoby ranneŹródło: Facebook.com/MNSLVIV
d3li2fm
d3li2fm

Uczestnicy jarmarku bożonarodzeniowego w Lwowie przeżyli szok, gdy nagle świąteczną atmosferę zakłócił odgłos wybuchów. Eksplodowały butle z gazem, którymi handlarze nielegalnie dogrzewali swoje stoisko. Wybuchł pożar. Słup ognia, jak wynika z relacji świadków, miał kilkanaście metrów wysokości.

Handlowcy z sąsiednich stoisk natychmiast rzucili się na pomoc. Próbowali ugasić ogień, który trawił kolejne stoiska. Bezskutecznie. Uporała się z nim dopiero straż pożarna.

2 jednostki straży pożarnej, które przyjechały na miejsce, w ciągu kilkunastu minut ugasiły ogień. Niestety, straty są duże. Jedna z budek jest kompletnie spalona, dwie kolejne są zniszczone.

4 osoby odniosły obrażenia.

Portal tvoemisto.tv przypomina, że burmistrz Lwowa zakazał uzycia butli gazowych na targach w mieście. Handlowcy maja korzystać z grzejników i kuchenek zasilanych prądem.

Źródło: tvoemisto.tv

d3li2fm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3li2fm
Więcej tematów