Trwa ładowanie...
d19nx1q
d19nx1q
Policja

Ukradły dwa krzesła... na szczęście

Dwie dziewczyny założyły się, że jeżeli uda się im donieść krzesła z ogródka piwnego na ulicę Roosevelta, wówczas do jednej z nich uśmiechnie się los podczas uczelnianego egzaminu. Niestety czyn nie okazał się szczęśliwy - dziewczyny zostały zatrzymane przez policjantów, a o ich dalszym losie zadecyduje teraz sąd.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d19nx1q

Policjanci Wydziału Zabezpieczenia Miasta KMP w Poznaniu zdecydowali się wylegitymować dwie dziewczyny, będące na przystanku autobusowym przy ulicy Roosevelta. Dziewczyny oczekiwały na autobus siedząc na … wiklinowych krzesłach. Już po chwili okazało się, że krzesła zginęły z jednego z ogródków piwnych na Starym Rynku w Poznaniu.

Podczas wyjaśnień składanych przez młode kobiety wyszły na jaw pobudki, którymi się kierowały. Dziewczyny podjęły ryzyko licząc na to, że jednej z nich może to przynieść szczęście. Stwierdziły bowiem, że jeżeli uda im się donieść krzesła ze Starego Rynku na ulicę Rosevelta, wówczas jednej z nich powiedzie się podczas egzaminu uczelnianego.

Niestety nie powiodło się. Wartość skradzionych krzeseł oszacowana została na kwotę około 500 złotych. Dziewczynom postawione zostały zarzuty. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

NaSygnale.pl: Porwana z miłości - będzie ślub?!

d19nx1q

Podziel się opinią

Share
d19nx1q
d19nx1q
Więcej tematów