Trwa ładowanie...
d44qbcq

Ujęto sprawców brutalnego pobicia policjanta

Policja z Sulęcina (woj. lubuskie) zatrzymała trzech mężczyzn - sprawców brutalnego pobicia policjanta - poinformował w środę rzecznik prasowy KWP w Gorzowie Wiesław Ciepiela.

Share
d44qbcq

28-letni funkcjonariusz pionu kryminalnego KPP w Sulęcinie w czasie zdarzenia nie był na służbie. Do pobicia doszło we wtorek około godziny 22.00 w jednym z lokali w tym mieście. Obecnie przebywa w szpitalu, ma poważne obrażenia twarzy, doznał również wstrząśnienia mózgu.

Policjant prowadzi postępowanie przeciwko tym trzem mężczyznom. Wszystko wskazuje na to, że w ten sposób postanowili się na nim zemścić. Napadli go w jednym w lokali, bili po twarzy pięściami i kuflem od piwa oraz kopali po całym ciele - powiedział komendant KPP w Sulęcinie Krzysztof Gwizdała.

Zatrzymani to mieszkańcy Sulęcina w wieku 21, 23 i 25 lat. Wszyscy są znani policji.

d44qbcq

To kolejny przykład, że młodzi bandyci wypowiedzieli wojnę instytucjom prawa. Trzeba się temu jak najszybciej przeciwstawić w interesie nas wszystkich. Kary w takich przypadkach powinny być najsurowsze - powiedział Ciepiela.

W czwartek powinny zapaść decyzje o aresztach dla zatrzymanych, sprawę prowadzi policja i prokuratura w Sulęcinie. Za napaść na policjanta grozi od roku do 10 lat więzienia.(miz)

d44qbcq

Podziel się opinią

Share
d44qbcq
d44qbcq
Więcej tematów