Trwa ładowanie...
d2ab4sh

Tylko w WP. Piotr T. stanie przed sądem. Prokuratura na dniach skieruje akt oskarżenia

Jeszcze w czwartek lub w piątek do sądu zostanie skierowany akt oskarżenia przeciwko znanemu specjaliście od wizerunku Piotrowi T, dowiedziała się WP. Byłemu doradcy m. in. Andrzeja Leppera zarzucono posiadanie i rozpowszechnianie materiałów o treściach pedofilskich.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr T. twierdzi, ze zrobiono mu "świństwo"
Piotr T. twierdzi, ze zrobiono mu "świństwo" (PAP, Fot: Andrzej Rybczyński)
d2ab4sh

- Prawdopodobnie w tym tygodniu zostanie skierowany akt oskarżenia - powiedział w rozmowie z WP rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś. I zapewnił, że śledztwo "jest już na etapie końcowym".

Piotr T. usłyszy 8 zarzutów. Prokuratura twierdzi, że mężczyzna posiadał i rozpowszechniał materiały pedofilskie. – Mogło tak być, że na komputerze znaleziono jakieś niedozwolone rzeczy, ale to nie oznacza, że należały do mojego klienta. Komputer znajdował się w jego domu, gdzie mieściła się jego firma. Tam pracowało 15 osób – tłumaczyła po zatrzymaniu eksperta ds. wizerunku jego adwokat mec. Hoa Dessoulavy-Śliwińska.

d2ab4sh

T. został osadzony w areszcie. Twierdzi, że został tam pobity. - Wracał ze spacerniaka. Pod celą ktoś na niego czekał. Zaczął go dusić, sięgnął do kieszeni prawdopodobnie po nóż. Syna uratował współwięzień. Strażnik, który stał w pobliżu, odwrócił się i nie reagował, gdy wzywał pomocy. Wszystko jest na monitoringu – powiedziała w rozmowie z WP matka podejrzanego.

Zobacz także: Jacek K. ofiarą strategii politycznej PiS-u?

Ale służba więzienna wydała w tej sprawie oświadczenie, z którego wynika, że nie było pobicia. Tylko "utarczka słowna". Badanie lekarskie nie potwierdziło obrażeń na ciele Piotra T.

d2ab4sh

W 2015 r. w ramach szerokiej akcji przeciwko pedofilom policja przeszukała dom, w którym mieściła się firma Piotra T. Zarekwirowano komputery. W rozmowie z Wirtualną Polską mężczyzna kategorycznie zaprzeczył, że ma jakikolwiek związek z pornografią dziecięcą. - To największe świństwo jakie można zrobić człowiekowi, ojcu dwójki małych dzieci i nie pierwszy raz, ktoś robi akcje przeciwko mnie - powiedział.

Piotr T, jest doradcą medialnym, specjalistą ds. wizerunku i marketingu politycznego, konsultantem w zakresie prowadzenia negocjacji oraz propagatorem metod teorii wywierania wpływu. Doradzał m.in Marianowi Krzaklewskiemu, Michałowi Kamińskiem, Stanisławowi Tymińskiemu i Andrzejowi Lepperowi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ab4sh

Podziel się opinią

Share
d2ab4sh
d2ab4sh
Więcej tematów