Trwa ładowanie...
d45q9qo
tvp1
10-06-2008 08:00

TVP1 ogranicza liczbę letnich powtórek


Premierowe odcinki familijnej produkcji "Hotel pod Żyrafą i
Nosorożcem", nowy polski serial "Apetyt na miłość" oraz codzienne
transmisje Olimpiady pokaże latem telewizyjna Jedynka.

d45q9qo
d45q9qo

W letniej ramówce TVP1 od 8 czerwca w każdą niedzielę o godz. 17.30 emitowane są premierowe odcinki serialu familijnego, wyprodukowanego przez Telewizję Polską: "Hotel pod Żyrafą i Nosorożcem". Bohaterami produkcji są członkowie rodziny Miłobędzkich, którzy prowadzą hotel dla zwierząt. W rolach głównych występują: Jolanta Fraszyńska, Rafał Królikowski, Franciszek Pieczka, Marta Bitner, Kalina Jagusiak i Maciej Musiał.

Z kolei od 29 czerwca kanał będzie pokazywał premierowe odcinki nowego serialu komediowego "Apetyt na miłość".Jego bohaterkami są dwie młode kobiety, wspólnie wynajmujące mieszkanie. W obsadzie serialu wyreżyserowanego przez Annę Kazejak znaleźli się: Paulina Chruściel, Katarzyna Kazimierczak, Wojciech Mecwałdowski, Jakub Snochowski, Tomasz Karolak, Jan Nowicki, Krzysztof Kowalewski i inni.

W letniej ramówce TVP1 znajdą sie również premierowe odcinki serialu "Bulionerzy", który latem będzie prezentowany w każdą sobotę i niedzielę o godz.15.15. W wakacje w TVP1, codziennie o godz. 17.45, stacja nada kolejne odcinki "Mody na sukces".

W poniedziałki, środy i piątki o godz. 8.25 Jedynka pokaże "Owocowe ludki". Wśród innych propozycji dla dzieci na lato znalazł się serial "Strażak sam", "Świnka Peppa" oraz "Sindbad".

d45q9qo

Od 8 do 24 sierpnia TVP1 transmitować będzie Olimpiadę w Pekinie. Transmisje na żywo oglądać będzie można codziennie w godzinach od 12.00 do 17.00 oraz od 3.00 do 6.00.

W wakacje w Jedynce regularnie emitowane będą programy: "Misja specjalna" (wtorki, godz. 22.00) oraz "Sprawa dla reportera" (czwartki, godz. 22.00). W pasmach filmowych stacja zaprezentuje takie produkcje jak: "Dziewczyna z Alabamy", "Siedem lat w Tybecie" "Twister", "Cztery wesela i pogrzeb", "Dziewczyna z perła", "Superprodukcja", "Pan od muzyki" czy "Życie za życie".

d45q9qo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45q9qo
Więcej tematów