Trwa ładowanie...
d3htmws

TVP nie odpuszcza. Tym razem uderza w "liberałów"

We wtorek szef informacji w TVP zapowiadał zmiany w sposobie przekazywania wiadomości i podkreślał, że komunikacja stacji "nie może być infantylna". Czwartkowe wydanie "Wiadomości" potwierdza, że Telewizja Polska ma w tej kwestii jeszcze wiele do zrobienia...
Share
TVP Info poszukuje nowych autorów pasków
TVP Info poszukuje nowych autorów paskówŹródło: Youtube.com
d3htmws

"Ukrócenie złodziejstwa zawstydziło liberałów" - pasek o takiej treści zapowiadał materiał o sytuacji gospodarczej Polski, którą zdaniem stacji znacznie poprawiły dwa lata rządów PiS.

   TVP Info
Źródło: TVP Info

Autorem reportażu jest Damian Diaz. Materiał rozpoczęła kwestia posterunków policji, z których 75 przywrócono za czasów koalicji Zjednoczonej Prawicy. Następnie dziennikarz mówił m.in. o wysokim deficycie budżetowym, do którego doprowadziły rządy PO-PSL, nieszczelny system podatkowy i wyłudzanie VAT-u. Padło również stwierdzenie, że "walka z mafiami doprowadziła budżet do najlepszego stanu w historii".

d3htmws

Diaz podkreślił również, że dobre notowania polskiej gospodarki nie są wynikiem dobrej koniunktury, a "liberalne dogmaty się nie sprawdzają". W materiale zaznaczono, że sytuacja gospodarcza Polski jest dobra mimo "najwyższych w historii wydatków socjalnych".

Jak podał reporter, ekipa "Wiadomości" chciała porozmawiać z Leszkiem Balcerowiczem, którego nazwał "guru liberałów", jednak nie została wpuszczona na konferencję jego fundacji.

Zobacz także: Tym razem ZUS przesadził. 5-latkowi grozi komornik

Źródło: TVP Info

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3htmws

Podziel się opinią

Share
d3htmws
d3htmws
Więcej tematów