Trwa ładowanie...

TVP Info nie pokazało głosów opozycji przeciw podwyżce cen paliw. Ostry komentarz Kukiza

Sejm debatuje nad programem ochrzczonym przez opozycję mianem "Paliwa Plus", czyli dodatkową opłatą za paliwa. Najpierw przez ponad godzinę posłowie PiS uzasadniali projekt, później Grzegorz Schetyna przedstawił swoje uwagi. Debata toczyła się dalej, ale nie w TVP Info. Kiedy na mównicę miał wejść Paweł Kukiz, zakończono transmisję. "Brunner! Ty świnio!" - napisał lider Kukiz '15 pod zdjęciem Jacka Kurskiego.

TVP Info nie pokazało głosów opozycji przeciw podwyżce cen paliw. Ostry komentarz KukizaŹródło: TVP Info, fot: TVP Info
d35agvj
d35agvj

TVP Info reklamuje się hasłem "wiesz więcej". Jak to wygląda w praktyce, pokazała debata nad Funduszem Dróg Samorządowych. Wszystkie stacje informacyjne pokazywały długie wystąpienie posłów PiS, którzy uzasadniali projekt. Transmitowano również wystąpienie Grzegorza Schetyny, który w imieniu PO złożył wniosek o odrzucenie projektu.

Ewa Bugała odchodzi z "Wiadomości". Wiadomo, gdzie będzie pracować

I już. Na tym skończyła się transmisja w TVP Info. Publiczna telewizja na chwilę połączyła się jeszcze ze swoim sejmowym reporterem, pokazała też briefing posłów PiS, którzy bronili ustawy. W tym czasie na sali posiedzeń przemawiali kolejni liderzy klubów opozycji: Paweł Kukiz i Ryszard PetruPetru, a także przedstawiciele PSL, Unii Europejskich Demokratów i Republikanów.

Później w ogóle zrezygnowano z zajmowania się podwyżkami cen paliw i rozpoczęto "wydanie specjalne" poświęcone publikacji "Gazety Polskiej" o Smoleńsku.

d35agvj

Sposób działania publicznego nadawcy wywołał sporo komentarzy. Najostrzejszy komentarz należał do Pawła Kukiza.

Swoich pracodawców próbował bronić Bartłomiej Graczak z "Wiadomości". Zarzucił redaktorowi naczelnemu "Faktu", że ten specjalnie wyczekał moment przerwania "na chwilę" transmisji z Sejmu. Ponad 40 minut po tym wpisie TVP Info wciąż zajmowało się Smoleńskiem i kolejny raz powtarzało nagranie z Tomaszem Arabskim złapanym na parkingu w Trójmieście.

d35agvj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35agvj
Więcej tematów