TVP Info boi się lekarzy? Ze strony znikają komentarze protestujących

Choć aktualnie głodówkę prowadzi około 20 lekarzy-rezydentów, tysiące internautów dołącza do medyków, m.in. zasypując stronę TVP Info komentarzami na temat protestu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Medycy masowo komentują artykuły TVP Info.
Medycy masowo komentują artykuły TVP Info. (WP.PL)
WP

Protestujący domagają się spotkania z Beatą Szydło. Pani premier nie odpowiada na wezwanie do rozmowy, jednak lekarze nie ustają w walce o uwagę rządu. W ramach protestu postanowili masowo dodawać komentarze pod materiałami na stronie TVP Info, w których przypominają o swoich postulatach.

Medycy masowo komentują materiały TVP Info. TVP Info
Podziel się
WP

"Wszystkie telewizje i radia trąbią o tym i dzwonią, tylko nie TVP. Czy redaktorzy i właściciele tej telewizji popierają roczne kolejki do specjalistów?! 10-godzinne kolejki na oddziałach ratunkowych? Konieczność przynoszenia własnego papieru toaletowego do szpitala? Lekarze mają dość pracy w takich warunkach. To jest skandal!" - brzmi jeden z komentarzy pod najnowszym materiałem TVP Info.

Zdaniem medyków, administratorzy strony usunęli znaczną część wpisów i zablokowali niektórym użytkownikom możliwość komentowania tekstów, blokując ich konta.

WP

W odpowiedzi na znikające ze strony wpisy, Porozumienie Zawodów Medyczny zaapelowało do redaktora naczelnego TVP Info, Samuela Pereira.

"Usuwanie komentarzy o proteście medyków to nie jest rozwiązanie. Przestańcie udawać, że nas nie ma!" - czytamy na oficjalnym profilu na Twitterze.

Polub WP Wiadomości
WP
WP