Trwa ładowanie...
joachim brudziński

TVN rozzłościł prawicowe media. Jednym zdjeciem

Joachim Brudziński na tle swastyk - tak "Fakty" TVN zapowiedziały materiał o czwartkowym posiedzeniu Sejmu, podczas którego nowy minister spraw wewnętrznych i administracji odniósł się do sprawy polskich noeonazistów. Na reakcje prawicowych mediów nie trzeba było długo czekać.

Share
TVN rozzłościł prawicowe media. Jednym zdjeciem
Źródło: Twitter
d2zv70x

Nie tylko paski TVP są szeroko komentowane w sieci. Zdjęcie z czwartkowego wydania "Faktów" TVN też szybko trafiło do mediów społecznościowych. "Skandaliczna grafika" - tak "Do Rzeczy" odniósło się do kreacji "Faktów" TVN. Zdaniem tygodnika stacja "hiperbolizuje problem neonazizmu w Polsce".

"Propagandowy przekaz" - to z kolei tytuł materiału portalu wpolityce.pl. "I co z tego, że szef MSWiA deklarował jasno z mównicy sejmowej 'zero tolerancji'. Dziennikarze TVN-u wiedzą lepiej" - grzmi portal.

Do sprawy odniosła się też była szefowa "Wiadomości" Marzena Paczuska. "W tej stacji nawet elementarna, ludzka przyzwoitość nie obowiązuje" - napisała na Twitterze.

d2zv70x

"Jak wam nie wstyd", "Powinna wkroczyć KRRiT" - to kolejne komentarze internautów.

Prawicowe media zwracają uwagę zarówno na grafikę, jak i słowa wypowiedziane w materiale "Faktów" TVN. Podkreślono w nim, że Brudziński nie podał nazw organizacji, które działają niezgodnie z prawem. Co więcej, zasugerowano, że dla ministra poważniejszym problemem niż tort z ułożoną z wafelków swastyką są realne i niebezpieczne ataki na biura poselskiego polityków PiS.

d2zv70x

Podziel się opinią

Share
d2zv70x
d2zv70x
Więcej tematów